Wolne terminy u endokrynologa w Malborku

WITAM CZY MOZE KTORYS Z LEKARZY ENDOKRYNOLOGOW MIAL BY WOLNE TERMINY MIESZKAM W Malborku i bardzo bym chciala sie dostac do endokrynologa ale jest ciezko:-(.Juz nie wiem jak ugrysc ten temat moze ktoryz z lekarzy by ki pomugl i polecil oogos kto by prywatnie mnie przyjol na terenie wokol Malborka. Gdansk tczew itd ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Prywatnie czas oczekiwania do specjalisty najczęściej nie jest zbyt długi. Jeśli chce Pani wykonać konsultację w ramach NFZ musi Pani zadzwonić do przychodni w których przyjmują ci specjaliści i zapytać o wolne terminy. Czasami pacjenci odwołują wizyty i można trafić wolny termin nawet z dnia na dzień. Specjalistów - lekarzy endokrynologów w Malborku i okolicy może Pani wyszukać za pośrednictwem naszego portalu.