Współżycie w czasie okresu 4 dnia cyklu a ciąża

Witam serdecznie 26.10 miałam miesiaczkę, w czasie okresu 4 dnia cyklu kochałam się ze swoim narzeczonym. Byl to stosunek przerywany do wytrysku nie doszło wcale ani wewnatrz ani na zewnatrz. Czy mogłam zajść w ciążę? Jakie jest prawdopodobieństwo?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

prawdopodobieństwo zawsze jest jednak w tym przypadku jest bardzo niskie. Proszę po 14 dniach od stosunku wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.