Wybór metody porodu a nadżerka usuwana metodą LEEP

Witam jestem w 28 tyg.ciąży .3 lata temu miałam usuniętą nadżerkę metodą LEEP wynik z pobranego materiału Cin 3 przez 2 lata robiłam cytologię co pół roku wynik zawsze wychodził dobry cytologia grupa I.Chcę zapytać czy mogę rodzić naturalnie czy przez cesarskie cięcie co będzie lepsze i bezpieczniejsze dla mojej szyjki macicy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
O wyborze metody rozwiązania powinien zadecydować lekarz prowadzący na podstawie całego obrazu klinicznego.