Wyczucie zmiany w piersi u 23-latki

Witam bardzo serdecznie. Mam 23 lata i wyczułam coś w piersi. Z dwiema ostatnimi miesiączkami, urosło, ból. Jednak po okresie zniknął ból, ale nadal czuję. Po badaniu okazało się, że mam piersi gruczołowe, na drugiej FIBROADENOMA 11x8mm. W piersi prawej na 12-ej FA 22x11mm oraz na 6-7-ej trzy FA obok siebie śr 11 i 6mm i 17x7mm. Doły pachowe wolne. Dostałam skierowanie do chirurga onkologa w celu dalej konsultacji. Czy to coś groźnego ?? Dziękuję za pomoc

Nie wiem , po jakim badaniu okazało sie , że to FA ( co oznacza zmiany nowotworowe łagodne)!?! Proszę na spokojnie czekać na konsultację u chirurga onkologa! zż