Wyczuwalna kość pomiędzy piersiami

Witam czy jest to normalne ze pomiędzy piersiami bardziej z lewej strony mam jakąś taka wyczuwalna kosć? Dodam tylko ze z prawej strony też mam coś takiego

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Trudno jednoznacznie określić co ma Pani na myśli. Wyczuwalnymi kości w tej okolicy mogą być bowiem żebra, mostek. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz rozwieje Pani wątpliwości.