Wydłużanie cyklu miesiączkowego u 21-latki

Witam. Jakis rok temu miałam problem z miesiączkowaniem ale wszystko sie unormowało. Cykl zrobił sie na tyle duży ze 67 dni. Ale z czasem sie unoromowało . Natomiast teraz znowu powróciło. Czy moze to byc przyczyna nerwów czy jakas poważniejsza sprawa np zespół policystycznych jajników?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zaburzenia cyklu mogą być spowodowane silnym stresem Nie można wykluczyć nieprawidłowości hormonalnych. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.