Wyjaśnienie wyniku opisu badania angio TK mózgowia

Witam, poproszę o wytłumaczenie opisu angio tk tt. mózgowia: "W fazie natywnej widoczne są dyskretne zaniki korowe i mierne zaniki podkorowe (układ komorowy symetryczny, nieprzemieszczony)." Badanie wykonano u 64 letniej kobiety. Czy może to świadczyć o początkach choroby neurodegeneracyjnej? Wiem, że zaniki korowe są naturalne dla pacjentów po pewnym wieku, pytanie tylko czy nie za wcześnie się pojawiły i czy zwiastują przebieg choroby?

Konieczna pełna ocena, z wynikiem MRI
Ważna interpretacja kliniczna ; testy neuropsychologiczne
Ocena pamięci i nastroju!
Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości

Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??
Pozdrawiam