Wykonanie lewatywy przed rozpoczęciem seksu analnego

Witam Chce z chlopakiem rozpoczac uprawianie seksu analnego. Licze sie z roznymi konsekwencjami. Chce zapytac o higiene przed stosunkiem . Nie chce uzywac czopkow na wyproznienie. Podobno mozna wykonac lewatywe plytks gruszka. I prosze o pomoc czy lepiej uzyc wody z mydlem czy sa specyfiki do gruszki czy rumianek ? Prosze o pomoc

Witam
Napisałaś, że chcesz rozpocząć uprawianie tego rodzaju seksu, więc na pewno - nie rumianek bo wysusza śluzówkę , woda z mydłem szarym lub naturalnym - tak. Może być też sama ciepła woda.
Natomiast powinnaś przygotować się do tego rodzaju seksu stopniowo i zadbać o siebie po .
Pozdrawiam