Wykonany zabieg septoplastyki a problemy z katarem

Witam.W dniu 16.09.2015 r miałam wykonany zabieg septoplastyki.Na wczorajszej wizycie pani laryngolog stwierdziła "pani nie ma przegrody jest tylko dziura"Ciągle mam katar,zatkany nos,bol głowy,w nosie robią się straszne strupy,nie czuję zapachów.Co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Bardzo proszę o odpowiedz.

Ktoś spaprał Ci operację przegrody nosa. Idź do niego i pytaj,pytaj. po co brał się za operację, której nie potrafił zrobić Ci profesjonalnie. Masz teraz problem na całe życie. Ścigaj go w postępowaniu sądowym cywilnym. Dziura w przegrodzie nosowej to masakra na całe życie.