Wymioty, skurcze a 24 tydzień ciąży

Witam, (choruję na endometriozę). W 24tyg. ciąży trafiłam do szpitala z wymiotami, skurczami macicy i b.dużym bólem w lewej pachwinie. Po 30h podawania środków rozkurcz. macicę i przeciwból. zemdlałam, usg wskazało niskie tętno płodu, zrobiono cc. Miałam wew. krwotok z tętnicy macicznej, atonię macicy. Zrobiono histerektomię, zostawiono prawy jajnik. Wynik HP ok. Na wypisie mam pęknięte l.przymacicze o nieznanej etiologii. Jak/Co mogę się przebadać, żeby dowiedzieć się co się stało?

Renata GrzechociĹska

Proponuję porozmawiać z ginekologiem, który prowadził Pani przypadek.