Wymioty, zawroty głowy, omdlenia i drętwienie głowy u 32-letniej kobiety

Witam!Wczoraj byłam w podróży samochodem (jako pasażer).Po ok. pół godz. jazdy wystąpiły u mnie typowe dolegliwości choroby lokomocyjnej.Po kilku kolejnych kilometrach wystąpiły wymioty (kilka razy), silne zawroty głowy, omdlenia, drętwienie dłoni.Mąż szybko zawiózł mnie do najbliższego szpitala na izbę przyjęć.Zbadano ciśnienie:80/60, podano kroplówki, leki uspokaj.Nigdy wcześniej nie wystąpiły u mnie takie objawy, jestem osobą zdrową (honorowym krwiodawcą), matką 3 dzieci. Skąd więc taki stan?

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprowadzenia badania w momencie opisywanych przez Panią wydarzeń i wykonaniu badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.