Wynik b-HCG 33-letniej kobiety do analizy

Witam, 12. 10 miałam okres, zazwyczaj kolejny był po 28 dniach, tym razem następne krwawienie zaczęło się 23.11. Przed krwawieniem robiłam test- wyszedł pozytywnie. Dzisiaj zrobiłam badanie BHCG wynik 10,85. Jak go interpretować?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Powyższy wynik może świadczyć o ciąży. Proponuję powtórzyć badanie beta-HCG po dwóch dniach i z wynikami udać się do ginekologa.
z poważaniem
Michał Kurek