Wynik BACC 30-letniej osoby do analizy

Witam. Co oznacza wynik BACC .materiał niejednoznaczny utworzony z nabłonka przewodowego oraz apokrynowego dostrzega się komórki mioepitelialne.czesc komórek o zaburzonym stosunku jądrowo-cytoplazmatycznym.w całości materiału brak tkanki podścieliskowej. Zmiana może być włókniakogruczolakiem z nasiloną proliferencją wewnątrzprzewodową lub skupiskiem przewodów z proliferancją wewnątrzprzewodowa .wskazana dalsza pilna diagnostyka.należy rozważyć oligobiopsję w celu weryfikacji histopatologicznej

Małgorzata Panek

Nadesłany materiał jest niediagnostyczny i patolog przedstawił dwa prawdopodobne rozpoznania. Konieczna jest weryfikacja badania. Proszę pokazać wynik lekarzowi prowadzącemu.
Pozdrawiam