Wynik badań hormonalnych z 2 dc a starania o dziecko

Witam otrzymałam badania z 2dc FSH 3,7mIU/ml PRL 23,26ng/ml i LH 1,44miU/ml. Czy mogę prosić o podpowiedź czt hormonalnie jest ok ? Staram się z mężem o dziecko

Witam serdecznie. Istotne jest aby stosunek stężeń obu gonadotropin w przypadku prawidłowego cyklu LH:FSH był bliski 1. W tej sytuacji tak nie jest, zwykle w niewydolności przysadki ulega zmniejszeniu poniżej 0,6.