Wynik badania histopatologicznego trzonu macicy i jajowodów

Witam...właśnie otrzymałam wynik histopatologii Trzonu macicy i jajowodów...Bardzo proszę o jego przetłumaczenie; 1.Ovuli Nabothi(M-00100) 2.Tela mucosae cavi uteri sine laesionibus(M-00101) 3.Leiomyoma(M-8890/0) 4.Leiomyomata (M-8810/0 5.Salpingitis chronica(M-43000) 6.Cystis simplex(M-33400) Zdaję sobie sprawę że wizyta u lekarza mnie nie ominie(tj.08.02),ale chciałabym coś wcześniej wiedzieć.....Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi...Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Torbiele Nabotha, błona śluzowa jamy macicy bez uszkodzeń, mięśniak, gładkokomórkowy, przewlekłe zapalenie jajowodu, torbiel prosta. Bez poznania większej ilości informacji nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego.