Wynik badania na boreliozę a uczucie ciężkości kolan, ciągłe zmęczenie i pulsujące mięśnie

Witam, czy wyniki:Borelioza Test Western-blot IgG p83 + Pozostałe ujemne Borelioza Test Western-blot IgM wszystkie ujemne Test Elisa wynik ujemny oraz objawy uczucie ciężkości kolan, łokci – spinanie, pulsujące mięśnie w różnych częściach ciała, ciągłe zmęczenie mogą świadczyć o zakażeniu boreliozą?Czy potrzebna jest dalsza diagnostyka w tym kierunku? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam! Test Western blot potwierdza przebycie zakażenia boreliozą. Należy jednak wyeliminować inne możliwe przyczyny opisanych objawów. W tej sytuacji sugeruję konsultację neurologiczną.