Wynik i interpretacja PAPP-A i bHCG w 12 tygodniu ciąży
Witam. Prosiłabym o pomoc w internpretacji wynikow PAPP-A i B-HCG. Narazie jestem przerazona bo wydaje mi się, że B-HCG jest strasznie niskie jak na 12 tc. PAPP-A 4,90 IU/I B-HCG 17,55 IU/I. Z USG : Żywy płod, czynnosc serca uwidoczniono, FHR 150 ud/min, CRL 59,0 mm, NT 1,50 mm. RYZYKO: trisomia 21 - 1:847 (ryzyko podst.) , 1:4234 (ryzyko skorygowane) trisomia 18 - 1:2019 ( ryzyko podst._, 1:6120 (ryz. skor.) trisomia 13 - 1:6348 (ryz. podst.) , < 1:20000 (ryz.skor.) Z góry dziękuje

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Podany wynik powinien ocenić specjalista ginekolog, który prowadzi Pani ciążę.