Wynik morfologii po ryzykownej sytuacji seksualnej a zmniejszenie prawdopodobieństwa zakażenia HiV

Hi, 3 lata temu mialem ryzykowna sytuacje sexualna tj podczas stosunku pekla mi prezerwatywa.Miesiac pozniej dostalem lekkiego kaszlu,potem przez miesiac mialem temp w okolicach 37,1-37,4 w ciagu dnia a rano i w nocy ok 36,6st. 2 miesiace po ryzykownym kontakcie udalem sie zrobic morfologie,wyszlo mi ze mam 5,9 leukocytow. Po 3latach wykonalem ponownie morfologie i wyszlo mi 7,1leukocytow i wszystkie inne wskazniki takze sie poprawily. Czy takie wskazniki zmniejszaja moje prawdopodobienstwo hiv?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Na podstawie przeprowadzonych badań nie można ani potwierdzić, ani wykluczyć zakażenia wirusem HIV. Należy wykonać test na obecność wirusa HIV.