Wynik rezonansu głowy a fatalne samopoczucie u 27-latki

Witam.Miałam niedawno rezonans głowy-wynik:sekwencja FSE/FSPGR/FLAIR/DWI-EPI w płaszczyznach poprzecznych,czołowych i strzałkowych.Drobne,niespecyficzne ognisko w kolanie ciała modzelowatego-najprawdopodobniej zmiana demineralizacyjna (8x8x3mm).Szyszynka nieznacznie powiększona z wielokomorową torbielą o wym:1,1x0,7cm.Fatalnie się czuję każego dnia-moja neurolog stwierdziła ze wszytsko ok-jestem za młoda zeby chorować.Gdzie się udać,jakie badania zrobić?Czy to może być SM?

Witam. Wynik badania nie wyjaśnia przyczyny złego samopoczucia. Nie nasuwa również podejrzenia sm. Sugeruje wizytę u lekarza poz i wykonanie podstawowych badań krwi.