Wynik RTG 60-letniej osoby do analizy

Proszę o interpretację wyniku rtg: nierówny zarys i nawarstwienie kostne przy dolnej powierzchni wyrostka barkowego łopatki prawej- możliwość konfliktu ze stożkiem rotatorów.Odczyn entezopatii przy guzku większym kości ramiennej , poza tym kość ramienna prawa bez zmian w rtg. Od kilku miesięcy mam dolegliwości bólowe prawej ręki i łopatki.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc dokładnie zinterpretować powyższe badanie konieczne jest wykonanie bezpośredniego badania lekarskiego. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.