Wynik RTG kręgosłupa piersiowego 28-latki do analizy
Witam proszę o opisanie mi wyniku RTG Esowata skolioza odcinka piersiowo-lędzwiowego kręgosłupa. W odcinku piersiowym skrzywienie prawostronne, w odcinku lędzwiowym skrzywienie lewostronne. Kręgi zrotowane, zwłaszcza na szczytach skoliozy. Wyprostowanie górnej części odcinka ledzwiowego kregosłupa

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
opis wskazuje na zaawansowane zmiany pod postacią skrzywienia kręgosłupa. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.