Wynik TSH i zmiana hypoechogenna

W brzusznej częsci prawego płata, w około 1/3 dolnej zmiana niejednorodnie hypoechogenna ok. 6x10x12 mm . Wynik TSH 1,39 FT3 4,31 FT4 17,82 . Czy takie wyniki wymagają konsultacji i leczenia ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
W badaniu USG znaleziono zmianę, dlatego należy w dalszym ciągu prowadzić diagnostykę, następnym krokiem może być biopsja, dlatego proszę skonsultować się z endokrynologiem.
Pozdrawiam