Zmiana ogniskowa hipoechogeniczna ze zwapnieniem

Witam, z powodu podwyższonego poziomu TSH (FT3 i FT4 w normie) miałam robione USG tarczycy. W USG "wyszła" zmiana ogniskowa hipoechogeniczna ze zwapnieniem o wymiarach 7x6x9mm, o unaczynieniu mieszanym i zatartych rysach. Czy może to oznaczać coś poważnego?

Wynik USG zmiany w tarczycy budzi podejrzenie procesu rozrostowego. Na pewno w takim wypadku wymagane jest wykonanie biopsji cienkoigłowej zmiany w tarczycy z oceną cytologiczną. O dalszym postępowaniu musi zadecydować endokrynolog prowadzący.