Wyniki badań 29-latki do analizy

Witam, brosze o pomoc w analizie wyników. Na wstępie powiem iz jestem kobieta 29l. Jestem otyła. Mam zdiagnozowane policystyczne jajniki. Jednakże ostatnio jest mi ciężko w klatce piersiowej. Duszno. Pani dr uważa że to nerwowe, ekg pokazało "nerwowe serce". jednakże wyszedł mi podwyższony cholesterol i podwyższone OB, oraz ALT. Proszę o analizę badań. Glukoza surownica 94, Trójglicerydy 175,00, ALT 41, Potas 4,29, OB 18, Cholesterol całkowity 219. pozdrawiam, proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Co do wyników badań tak jak Pani napisała podwyższony chol, triglicerydy, ALT, OB. Nieprawidłowy lipidogram pradopodobnie wynika z otyłości. Prosze udac się do lekarza, bez podstaowowych infromacji nie jestem w stanie udzielic porady internetowej.