Wyniki badań bHCG a początek ciąży

Witam, przez 7 lat brałam tabletki antykoncepcyjne, przestałam je brać we wrześniu, a ostatni okres miałam 24.11.2014 i od tamtej pory nic. Chciałabym zaznaczyć,że staramy się z mężem o dziecko. Dziś odebrałam wyniki badań Bhcg na których wyszło <1.20 mIU/mL. Wynik ujemny 0,0-5,0 1-10 tydz. 1,20- 417 430 Nie mam pojęcia jak mam interpretować te wyniki, czy to początek ciąży, czy po prostu za jakiś czas je powtórzyć. Z góry dziękuję za odpowiedź

Renata GrzechociĹska

Witam.
Po takim czasie wynik b-hcg jest miarodajny i świadczy o braku ciąży. Proszę udać się do ginekologa w celu diagnostyki i leczenia zaburzeń miesiączkowania.
Pozdrawiam