Wyniki badań cytologicznych i silny stan zapalnych

Co oznaczają te wyniki Badanie Cytologiczne Ocena techniczna rozmazu -rozmaz niezbyt czytelny z powodu licznych komórek zapalnych ocena ogólna rozmazu -nie stwierdzono zmian śród nabłonkowych i procesu złośliwego interpretacja/wynik zmiany odczytowe związane z zapaleniem (łącznie z typową regeneracją) wynik ujemny zaleczenia powtórzyć po leczeniu przeciwzapalnemu. uwagi bardzo intensywny stan zapalny.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.