Wyniki badań TSH i glukozy

witam,moje wyniki to tsh 1,94 mlU/l norma 0,27-4,2 glukoza 94 mg/dl ft3 4,57 norma 3,13-6,76 ft 4 14,54 norma 12-22 a ja nadal źle się czuję i mocno przytyłam,jestem ciagle bez siły ciale bym spałą czy mozliwa jest choroba hasimoto przy takich wynikach?a wymiary tarczycy plat prawy 48x17x12mm plat lewy 41x15x12mm cieśni grub.3mm pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

a czy były oznaczane przeciwciała przeciwtarczycowe? proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu i przeanalizowaniu wykonanych już badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.