Wyniki badania krwi a krwawienie z odbytu, wzdęcia i gazy

Witam serdecznie(k. 36 lat) , bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników : OB 3, CRP w normie , podwyższone GRAN 7,0, MID % 3,5-pozostałe parametry morf.w normie. Kilka dni temu wystąpiło krwawienie z odbytu , teraz wszystko mnie tam boli, mam wzdęcia i gazy. Co to może być ? Pozdrawiam serdecznie

Coś się dzieje w jelicie. Trzeba zrobić badanie kału, badanie na krew utajoną i brzuch musi obejrzeć lekarz, on zadecyduje jakie dalsze badania należy zrobić. Krwawienie z odbytu to poważny objaw, zwłaszcza jeśli potem odczuwa Pani dolegliwości. Proszę nie zwlekać i udać się do internisty.

Pozdrawiam.
Joanna Arciszewska