Wyniki badania krwi a ryzyko wystąpienia białaczki

Witam. Robiłam sobie ostatnio badania , źle się czułam, głównie byłam ospała. Gdy już odebrałam badania, jestem zaniepokojona, ponieważ obawiam się, ze to białaczka. PDW wyszło 17,3 , MPV 9,1 , LYMPH 1,47 , BASO 0,01, Glukoza 68,1. Później wyszło , że leukocyty są obecne ,a powinny być ujemne, azotyny są dodatnie a powinny być ujemne. W mikroskopowym osadzie moczu wyszło : nabłonki płaskie dość liczne , leukocyty 20-30 , bakterie dosć liczne oraz pasma śluzu dosć liczne .

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na infekcje dróg moczowych. Co do morfologii nie można nic powiedzieć ponieważ nie podała Pani norm. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.