Wyniki badania krwi podczas starań o dziecko

Witam w dniu wczorajszym robiłam badania krwi (mam skończone 34 lata), bo z mężem staramy się o dziecko. Trochę się zaniepokoiłam wynikami: Cytomegalia IGM (F23) 0,380 index (nieobecne) Cytomegalia IgG (F19) 50,910 U/ml (obecne) LH (L67) 5,50 mlU/ml Proszę o interpretację. Z góry dziękuję za pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik cytomegalia IgG wskazuje że miała Pani kontakt/przechodziła cytomegalię, a wynik LH należy interpretować zależnie od fazy cyklu w której był wykonany.
Pozdrawiam