Wyniki badania krwi w kierunku anemii a starania o ciążę

witam, wyniki krwi mam m.in. takie: żelazo 86 (norma 37-145), ferrytyna: 19,4 (norma 13-150), prolaktyna 589,7 (norma 72-511), tsh 3,82 (norma 0,27-4,2), ft4 13,41 (norma 12-22), to czy może być u mnie anemia i czy mogę starać się o dziecko? Byłam z wynikami u endokrynologa-ginekologa, nie powiedział w zasadzie nic, przepisał mi na cerę tabletki Syndi, gdyż mam problem z trądzikiem, powiedział, że na razie musiałabym odsunąć plany zajścia w ciążę. Proszę o wyjaśnienie tego, dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Jedynym przeciwwskazaniem do zajści w ciążę jakie widże w obecnej sytuacji to hiperprolaktynemia, która może utrudnić zajście w ciążę. Poza tym wyniki są prawidłowe i nie budza niepokoju.