Wyniki badania mózgu u 62-latka

62 mezczyzna ;obustronnie w istocie bialej platow czolowych pojedyncze drobne rozsiane nieprawidlowe obszary wysokosygnalowe w obrazach T2zaleznych i w sekwencji FLAIR o charakterze naczyniopochodnym niedokrwiennym lub demielinizacyjnym .Panie doktorze czy mamy sie czego obawiac?Maz jest ogolnie w dobrej kondycji ma niestety problemy z podwyzszonym cholesterolem Badanie krwi i moczu sa bardzo dobre za wyjatkiem trojglicerydow,bede wdzieczna za odpowiedz .Goraco pozdrawiam ewa t

OPIS TK /? MRI jak wyzej, do omówienia z Lekarzem, który Pana zna i badał, do interpretacji klinicznej !
Jaki wywiad i inne wyniki badań??
Do pełnej konsultacji Neurologicznej
Pozdrawiam