Wyniki gastroskopii i cechy zapalenia błony śluzowej żołądka

Witam Mam pytanie odnosnie wynikow gastroskopii. Rok temu wyszlo mi: cechy zapalenia blony sluzowej zoladka i refluks. Zglosilam sie na badanie poniewaz w ciazy meczyla mnie okropna zgaga i uporczywe wymioty (czasem z krwia). Karmie piersia 2lata wiec lekarz nie zalecil mi zadnego leczenia. Od porodu dolegliwosci uastapily, czasem odczuwam lekki dyskomfort, ale to sytuacje bardzo rzadkie. Czy decyzja o nie leczeniu byla prawidlowa?moze powinnam jednak przyjmowac jakies leki? Z gory dziekuje

Jeśli Pani ma nadal dolegliwości zalecałbym konsultacje u gastroenterologa.