Wyniki morfologii u 32-latki

zwracam się z prośba o skomentowanie wyników nie mieszcacych się w normach morfologii PDW 20,0 (9,0-17,0) eozynofile 0,09tys/ul(0,10-0,50) bazofile 0,1 tys/ul 90,00-0,1) bazofile 2,8% (0,00-2,0) atopowe limfocyty %0,40 niedojrzale duże komórki(młode formy)% IMM% 0,01 IML %0,01 kobieta 32 lata, proszę o komentarz.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wyniki można interpretować jedynie w oparciu o objawy kliniczne i wskazania do ich wykonania. Nie mogę dokonać oceny ich wycinka i proszę o konsultację z lekarzem zlecającym badania. Pozdrawiam.