Wystąpienie biegunki po zastosowaniu tabletki antykoncepcyjnej

Witam mam mały problem , juz od ponad roku zażywam tabletki naraya , wczoraj po 7 dniowej przerwie ,8 dnia wzięłam pierwsza tabletkę z blistra po paru minutach poszłam do wc lecz stolec był normalny i po ok 3,5 godz od zażycia wystąpiła u mnie biegunka , potem kolo godz 24 znów czy tabletka zdążyła się wchłonąć ? co w takiej sytuacji mam robić zażywać tabletki normalnie dalej i zabezpieczać się ? czy jestem zabezpieczona ? za odpowiedz z góry dziękuje i czekam niecierpliwie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tabletka wchłania się do 4h. Myślę, że w tym momencie nie ma powodów do obaw.