Wysypka w postaci czerwonych krostek na torsie i żuchwie u 7-miesięcznego niemowlaka

Witam, Mój synek rozpoczął 7 miesiąc życia i ostatnio zauważyłam u niego wysypkę na torsie oraz wysypkę i czerwone plamki na żuchwie. Karmię piersią i ograniczyłam swoje jedzenie - jem pieczywo z szynką, ziemniaki i buraki z indykiem na parze (dodaje trochę soli), czarna herbata z cukrem i raz dziennie pije czarną kawę. Nic więcej nie jem ani nie pije. Synek je kaszke sinlac bezglutenową i gotuje mu ziemniaczki z burakiem i indykiem. Wysypka cały czas się utrzymuje. Czym może być spowodowana?

Małgorzata Panek

Bez obejrzenia zmian nie można stwierdzić czym one są .
Proszę udać się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam