Wzrost ciśnienia, bóle ręki i arytmie serca

Witam.Zaczne od tego,ze mialem szereg badan na serce,pluca,glowe,cisnienie,krew.Wszystkie badania dobre.Wg lekarzy jestem zdrow jak byk,ale po przebudzeniu sie czuje ze sie dusze,choc oddech mam normalny,odczuwam rozne arytmie serca przed sexem,badz w stresie,wzrost cisnenia do ok. 140/90,150/100 na koniec pracy,bole lewej reki(punktowe i silne).Podczas silnego wysilku w pracy,badz w domu czuje sie swietnie.Sypiam dobrze,jem duzo warzyw,mg i potas takze.Co moze dawac takie objawy?Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Po wykluczeniu przyczyn kardiologicznych należy myślec o Np. Nerwicy. Proszę koniecznie udac sie do lekarza kardiologa.

Dzień dobry. Bardzo możliwe, że opisane trudności mają podłoże lękowe. A nawet Pana opis bardzo na to wskazuje. Proszę podjąć psychoterapię, która pozwoli uporać się z problemem. Pozdrawiam.