Z czego wynikają moje bóle żołądka?

Mam problem. Od kilku tygodni mam dość duży problem żołądkowy, głównie pojawia się po zjedzeniu jajecznicy i wypiciu kawy. Czasem zdarza się po zjedzeniu czekolady i wypiciu kawy. Nie zdarza się to w innych przypadkach. Mogę normalnie jeść omlety, jajka sadzone, ciasta i popijać je kawą i nic się nie dzieje. Tylko w tych dwóch przypadkach występują bóle żołądka dość kłujące i przechodzą po wypiciu coca-coli, żadne tabletki ani zioła nie radą z tym sobie. Czy jest mi wstanie ktoś powiedzieć dlaczego tak się dzieje?

jajka w postaci jajecznicy są niestety ciężkostrawne, zwłaszcza w połączeniu z szynką czy cebulą często dodawaną do jajecznicy. Kawa może niestety podrażniać śluzówkę żołądka. Proponowałabym albo rezygnację z tych dań, albo może Pani wykonać gastroskopię