Zabieg usuwania polipa szyjkowego

Witam mam 20 lat i mam pewien problem wykryto u mnie ze mam polipa szyjkowego za tydzień mam miec zabieg usunięcia go.Chodzi oto ze od kilku miesięcy zaczęłam stosunek płciowy ze swoim narzeczonym.I problem jest taki ze kompletnie nic nie odczuwam podczas seksu,mimo ze jestem mokra to jedynie przy minetce odczuwam tam jakąkolwiek przyjemność.Partner uważa ze ja calkowicie nie mam ochoty na seks .Rozmawiałam z partnerem próbowaliśmy różnych rzeczy ale juz sama niewiem.prosze o pomoc

Proszę spokojnie poczekać na zabieg i dopiero po zabiegu zobaczy Pani jakie będą Pani odczucia w czasie seksu. Być może powodem zaburzeń seksualnych jest obecność polipa.