Zaburzenia koncentracji u 10-latka

Witam ! Proszę o interpretację badania eeg u mojego 10-letniego syna.Rozpoznanie : zaburzenia koncentracji. Opis: Czynność podst. prawidłowa. Na jej tle rozsiane serie pojedyncze fale theta i fale ostre o amp.60mv. W Fs podobnie. W Hv o amp. wyższej do 80mv z tendencją do uogólniania się. 1* zarejestrowano z okolicy czoła ciemienia i potylicy wyładowanie zespołu fala wolna fala ostra o amp.90 mv. ORZECZENIE: zapis z niewielkimi zmianami w Hv. Z góry dziękuję odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieznacznie nasilonych zmian. Proszę udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.