Zaburzenia koncentracji u 31-latki

Witam. Mam pytanie odnośnie rozkojarzenia, braku możliwości skupienia uwagi. Dokucza mi to w pracy, gdzie koncentrację mieć muszę, aby kojarzyć pewne fakty, sprawdzać pewne zgodności itd. Natomiast często o czymś zapominam. Jest to na tyle notoryczne, że nie potrafię sobie dać z tym rady. Za każdym razem, gdy próbuję wytężyć uwagę, to działa to na jakiś czas, gdy wszystko idzie zgodnie z "planem' naturalnie zwalniam rytm i robię gafę. Poproszę o poradę.

Witam

może to jest ten sygnał, żeby poświęcić sobie trochę czasu i zadbać o siebie! Wykonać niezbędne badania lekarskie (wykluczyć zaburzenia funkcjonowania tarczycy i zmiany hormonalne), by wykluczyć trudności wynikające z naruszenia zdrowia. Odrobina wypoczynku mogłaby również dopomóc w poradzeniu sobie z trudnościami, które Pani opisuje.
Jeśli jednak problem, będzie nadal utrzymywał, warto byłoby spotkać się z psychologiem i wraz z nim poszukać przyczyn to co się dzieje.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=ts

Witam,

zachęcam do kontaktu z psychologiem/psychoterapeutą. Podczas pracy ze specjalistą może Pani spróbować przyjrzeć się swojemu funkcjonowaniu, kiedy zaczęły się problemy, jak Pani sobie radzi z tą sytuacją, co pomaga, opracować plan działania itd. Może to pomóc w odzyskaniu kontroli nad wykonywaniem obowiązków.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel
http://www.nietylkochwile.pl/pl/psycholog-online,3.html