Zaburzenia lękowe u 20-letniej osoby

Witam, Nie cierpie chodzić do sklepów tam gdzie jest dużo ludzi nawet na rynek czy na przystanek autobusowy dostaje szału bo widze jak mnie obserwują i słyszą wszystko o czym rozmawiam ( chcę być ''incognito'') a już zwłaszcza jak ktoś się odezwie, zwróci mi uwagę mogłabym wydrapać oczy nie rozumiem jak obca kobieta może się spytać np. po co coś kupuję bo co ją to obchodzi ?!piszę bo to mnie zaczęło męczyć dodam że mam zaburzenia lęku, które najbardziej uwidaczniają się wieczorem, biore leki.

Aleksander Ropielewski

Pani odczucia nie są typowe i warto zgłosić się do psychologa w celu wyeliminowania takich myśli ponieważ mogą one z czasem utrudniać normalne funkcjonowanie i ulec nasileniu.

Witam, sama farmakologia często nie daje rezultatów, najlepiej działa w połączeniu z psychoterapią którą szczerze Ci polecam ( po przeczytaniu opisu myślę sobie że najlepsze i najszybsze efekty może przynieść terapia w nurcie poznawczo-behawioralnym, ale jakakolwiek terapia będzie lepsza niż żadna) powodzenia :) Monika