Zaburzenia miesiączek po porodzie

Witam,urodziłam w grudniu,pierwszą miesiączkę,a raczej wyglądało to jak 3 dniowe plamienie,dostałam w marcu w kwietniu było podobnie,w maju dostałam normalnego okresu.po czym już następnej BRAK.nie karmię piersią od kwietnia.wcześniej miałam bardzo nieregularne miesiączki , czasem potrafiłam nie mieć parę miesiący,zawsze miałam wywoływaną przez leki.moje pytanie,czy to się unormuje,czy problem z przed ciąży pozostanie?3 lata starałam sie o dziecko, boje się że znów bedzie problem z 2 dzieckiem

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.