Zaburzenia miesiączkowania a możliwość ciąży

witam nie jestem swiadoma czy mam problem (czy jak to nazwac ) problem ttwi w tym ze wraz z partnerem podczas miesiączkowania kochaliśmy się kilkakrotnie dwa dni jak i piec dni po okresie stwierdziliśmy ze może zakończymy w srodku tak wiec nasuwa się pytanie co się stało takiego jeśli po ostatnim stosnku z partnerem powrocila miesiaczka ??może zdazyc sie tydzień po tygodniu??pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pojawienie się krwawienia śródcyklowego może być wynikiem zaburzeń hormonalnych, infekcji, nadżerki, polipów jak i wielu innych patologii w obrębie układu rozrodczego. W celu ustalenia przyczyny krwawienia sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.