Zaburzenia miesiączkowania i zalecenia lekarza o urodzeniu dziecka

Witam Serdecznie,jestem pod dużym znakiem zapytania:/ w czoraj byłam u Ginekologa,bo mam zaburzenia miesiączkowania dostałam luteine ale to nie w tym problem powiedzial ze musze urodzic dziecko zeby moj organizm dostał w strzasu to mi sie wszytko unormuje czy to normalne zalecenie lekarza?prosze mi pomóc mam dopiero 25 lat:/

Na początek - diagnostyka.