Zaburzenia miesiączkowania u 46-latki

Dzień dobry. Miesiączka spóźnia mi się już 2 tygodnie. Do stosunku doszło w 17 dc był to stosunek przerywany. Zrobiłam 2 testy ciążowe oba negatywne. Jeden w 36 dc a drugi w 40 dc. Jakie jest ryzyko ciąży, dodam że mam 46 lat i 2,5 roku temu urodziłam dziecko.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należy zgłosić się do swojego ginekologa. Wskazane jest wykonanie USG.