Zaburzenia oddychania przy Hashimoto

Nie wiem co się ze mną dzieje ostatnio.Chodzi o to,że np.nie mogę złapać oddechu jak mam treningi pływania.Wcześniej tak nie miałam.Zaczynają się uporczywe kaszle.Czasami gdziekolwiek jestem,łapie mnie brak tchu i muszę gdzieś usiąść,a zwykle nie mam gdzie,jakbym miała zasłabnąć.Często mam nieprzyjemne bóle głowy oraz lekkie zawroty i lekkie bóle żołądka,a jem dobrze i nie dużo.Cały czas jestem nerwowa i zmęczona-szkoła.Wcześnie chodzę spać.Mam Hashimoto.Nie przyjmuję leków.Waga70kg,wzrost175cm.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do lekarza aby wykonać kontrolne badania.