Zaburzenia podczas miesiączkowania

Mój problem dotyczy miesiączki. od 4 lat używam tamponów w dzień na noc wkładek. Gdy włożę tampon jest od czerwony czyli krew leci a gdy wyjmę krew przestaje lecieć zatrzymuje sie w pochwie. Bardzo rzadko i w małych ilościach wypływa z pochwy dlaczego? Dodam że w nocy nic nie leci. Nie mogę używać podpasek bo krew nie leci wtedy. Mój problem zaczął się ok pól roku temu wcześniej było zupełnie normalnie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie ma powodów do niepokoju. W nocy, ze względu na Pani pozycję leżącą krwawienie może być znacznie mniejsze. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.