Zaburzenia rytmu serca a napadowa agresja u 23-latki

witam mam 22 lata, zauwazylam ze cos sie ze mna dzieje dzwnego.mam wrazenie jakby czasami zatrzymywalo mi sie na chwilke serce i spowrotem bilo .jestem nei do zniesienia ranie wszystkich dookola swoim zachowaniem wiecznie szukam problemu i momentami jestem bardzo agresywna (zdaza sie to jak sie bardzo zdenerwuje moze byc o byle co) ale najgorsze jest to ze trace kompletnie nad soba panowanie i nie pamietam co podczas tego napadu powiedzialam i zrobilam nie wiem co mam robic jest coraz gorzej

Szanowna Pani, Pani objawy są poważne, zwłaszcza, że wśród nich pojawia się agresja oraz utrata panowania nad sobą i niekontrolowanie swoich zachowań. Poza tym poprzez swoje zachowanie może Pani zrazić do siebie bliskie sobie osoby. Najlepiej będzie jeśli jak najszybciej uda się Pani do psychiatry i/lub psychologa. Myślę, że potrzebna będzie praca nad problemem pod okiem specjalistów. Niewykluczone, że psychiatra zaleci Pani farmakoterapię. Pozdrawiam, Monika Wysota