Stosowanie Hydroxyzyny przy nerwicy serca

dzień dobry.Od 3 lat lecze sie na nerwice serca i agorafobie,biore hydroxyzyne i seronil.Terapii nie mam raczej .Od jakiegos czasu cos sie dzieje ze mna,wmawiam przyjacielowi cos czego wogule nie robilam:ostatnio mu powiedzialam ze jestem chora smiertelnie,i pragne zeby mnie pocieszal i współczól mi.Albo wymyslilam sobie ciazy której wogóle nie ma ,rozmawialam z nim nawet o aborcji.przezywam to wszystko co sobie wymysle...co to moze byc

Dzień dobry,
Warto pomyśleć o psychoterapii, leki leczą objawy a nie przyczynę problemu. W przypadku fobii skuteczna może się okazać terapia poznawczo-behawioralna.
Pozdrawiam serdecznie.